Church Admin Premium Version 5.0.6 - en to da_DK translation catalogue (562 entries)

en: You don't have permission to do that
da_DK: Du har ikke tilladelse til at gøre dette

en: Success
da_DK: Succes

en: Register
da_DK: Registrer

en: Classes
da_DK: Klasser

en: Schedule
da_DK: Tidsplan

en: Calendar
da_DK: Kalender

en: Account
da_DK: Konto

en: Error
da_DK: Fejl

en: Try again
da_DK: Prøv igen

en: Save
da_DK: Gem

en: Email address
da_DK: E-mailadresse

en: Reset password
da_DK: Nulstil adgangskode

en: Messages
da_DK: Beskeder

en: Delete
da_DK: Slet

en: Reset
da_DK: Nulstil

en: Monday
da_DK: Mandag

en: Tuesday
da_DK: Tirsdag

en: Wednesday
da_DK: Onsdag

en: Thursday
da_DK: Torsdag

en: Friday
da_DK: Fredag

en: Saturday
da_DK: Lørdag

en: Sunday
da_DK: Søndag

en: Add an item
da_DK: Tilføje et element

en: Edit
da_DK: Rediger

en: Answered
da_DK: Besvaret

en: Groups
da_DK: Grupper

en: Address
da_DK: Adresse

en: Are you sure?
da_DK: Er du sikker?

en: Notification settings
da_DK: Notifikationsindstillinger

en: Add address
da_DK: Tilføj ekstra adresse ( Har i flere afdelinger på andre adresser )

en: Please login
da_DK: Log venligst ind

en: Nothing found
da_DK: Intet fundet

en: Map
da_DK: Kort

en: Directions
da_DK: Rutevejledning

en: Change
da_DK: Ændre

en: Change password
da_DK: Skift adgangskode

en: Edit address
da_DK: Rediger adresse

en: Edit Address
da_DK: Rediger Adresse

en: Save Address
da_DK: Gem adresse

en: Home
da_DK: Hjem

en: Logout
da_DK: Log ud

en: Page not found
da_DK: Siden blev ikke fundet

en: Comments
da_DK: Kommentarer

en: %1$s on %2$s
da_DK: %1$s på %2$s

en: No comments yet
da_DK: Ingen kommentar endnu

en: Leave your comment
da_DK: Efterlad din kommentar

en: Reply
da_DK: Svar

en: Edit event
da_DK: Rediger begivenhed

en: Delete event
da_DK: Slet begivenhed

en: Load more
da_DK: Indlæs mere

en: Event title
da_DK: Titel for begivenhed

en: Change Image
da_DK: Ændre billede

en: Description
da_DK: Beskrivelse

en: Location
da_DK: Lokation

en: Category
da_DK: Kategori

en: Start time
da_DK: Startid

en: End time
da_DK: Sluttid

en: Recurring
da_DK: Gentagende

en: Daily
da_DK: Daglig

en: Weekly
da_DK: Ugentlig

en: Fortnightly
da_DK: Hver fjortende dag

en: Frequency
da_DK: Frekvens

en: Username
da_DK: Brugernavn

en: Password
da_DK: Adgangskode

en: Show password
da_DK: Vis kodeord

en: Login
da_DK: Log ind

en: Not available
da_DK: Ikke tilgængelig

en: First name
da_DK: Fornavn

en: Prefix
da_DK: Prefiks

en: Last name
da_DK: Efternavn

en: Email
da_DK: E-mail

en: Cell
da_DK: Mobil

en: Date of birth
da_DK: Fødselsdato

en: Gender
da_DK: Køn

en: Show address
da_DK: Vis Adresse

en: News
da_DK: Nyheder

en: Post
da_DK: Indlæg

en: Previous
da_DK: Forrige

en: Next
da_DK: Næste

en: Posted by %1$s on %2$s
da_DK: Indsendt af %1$s på %2$s

en: Title
da_DK: Titel

en: Posted
da_DK: Udgivet

en: By:
da_DK: Af:

en: Approve
da_DK: Godkend

en: Reject
da_DK: Afvis

en: Media
da_DK: Medier

en: Message deleted
da_DK: Meddelelsen er slettet

en: An error occurred
da_DK: Der skete en fejl

en: Password reset
da_DK: Nulstil Password

en: Username: %s
da_DK: Brugernavn: %s

en: [%s] Password Reset
da_DK: [%s] Nulstilling af kodeord

en: Back to account
da_DK: Tilbage til brugerkonto

en: Save changes
da_DK: Gem ændringer

en: Monthly
da_DK: Månedlig

en: Annually
da_DK: Årligt

en: Who
da_DK: Hvem

en: Check in
da_DK: Tjek ind

en: weekly
da_DK: ugentlig

en: Class name
da_DK: Klassenavn

en: Students
da_DK: Elever

en: Unknown
da_DK: Ukendt

en: Sent
da_DK: Sendt

en: Email*
da_DK: E-mail*

en: Done
da_DK: Færdig

en: Edit %1$s
da_DK: Redigér %1$s

en: Apply
da_DK: Anvend

en: Date
da_DK: Dato

en: Go
da_DK: Gå

en: Page
da_DK: Side

en: Totals
da_DK: Totaler

en: Amount
da_DK: Beløb

en: Funds
da_DK: Midler/funds

en: Completed
da_DK: Gennemført

en: Search
da_DK: Søg

en: General
da_DK: Generelt

en: Blog post
da_DK: Blogindlæg

en: Saved
da_DK: Gemt

en: All day event
da_DK: Heldagsevent

en: More information
da_DK: Mere information

en: No results
da_DK: Ingen resultater

en: Settings Updated
da_DK: Indstillinger opdateret

en: User
da_DK: Bruger

en: Last login
da_DK: Sidste logind

en: People types
da_DK: Persontyper

en: Welcome
da_DK: Velkommen

en: Login / Register
da_DK: Login/registrér

en: Attendance
da_DK: Deltagerliste

en: Remove item
da_DK: Fjern element

en: Posts Category
da_DK: Stillinger Kategori

en: Show
da_DK: Vis

en: Item
da_DK: Vare

en: Content type
da_DK: Indholdstype

en: Remove
da_DK: Fjern

en: Add category
da_DK: Tilføj kategori

en: Add
da_DK: Tilføj

en: Due date
da_DK: Forfaldsdato

en: All
da_DK: Alle

en: Street Address
da_DK: Vejnavn og hus nr.

en: Phone
da_DK: Telefon

en: Yes
da_DK: Ja

en: No
da_DK: Nej

en: All day
da_DK: Hele dagen

en: Categories:
da_DK: Kategorier:

en: Time
da_DK: Tid

en: Event
da_DK: Begivenhed

en: Edit schedule
da_DK: Rediger skema

en: Today
da_DK: I dag

en: Prev
da_DK: Forrige

en: Month
da_DK: Måned

en: Year
da_DK: År

en: Submit
da_DK: Send

en: Booking form
da_DK: Booking formular

en: Name
da_DK: Navn

en: Subject
da_DK: Emne

en: Message
da_DK: Besked

en: Send message
da_DK: Send besked

en: Invalid email
da_DK: Ugyldig e-mail

en: No service selected
da_DK: Ingen service er valgt

en: No phone number
da_DK: Ingen telefonnummer

en: Cancel Booking
da_DK: Annuller booking

en: Contact number
da_DK: Kundenummer

en: Your email
da_DK: Din email

en: Your phone number
da_DK: Dit telefonnummer

en: years
da_DK: år

en: Mobile
da_DK: Mobil

en: Email is required
da_DK: Email er påkrævet

en: Ticket
da_DK: Billet

en: Total Cost
da_DK: Samlet omkostning

en: Or
da_DK: Eller

en: here
da_DK: her

en: Give
da_DK: Giv gave

en: Donate
da_DK: Doner

en: Meeting
da_DK: Møde

en: Group
da_DK: Gruppe

en: Class
da_DK: Klasse

en: Start date
da_DK: Startdato

en: End date
da_DK: Slutdato

en: Adults
da_DK: Voksne

en: Children
da_DK: Børn

en: Settings
da_DK: Indstillinger

en: First
da_DK: Første

en: Last
da_DK: Sidste

en: Latest first
da_DK: Seneste skal vises først

en: Preacher
da_DK: Prædikant

en: Series:
da_DK: Serier:

en: No entries found
da_DK: Ingen indlæg fundet

en: Lost Password
da_DK: Glemt password

en: Choose
da_DK: Vælg

en: Service name
da_DK: Servicenavn

en: Newest first
da_DK: Nyeste øverst

en: Oldest First
da_DK: Ældste først

en: Speaker
da_DK: Foredragsholder

en: Series
da_DK: Serier

en: Views
da_DK: Visninger

en: Group name
da_DK: Gruppenavn

en: Group Members
da_DK: Gruppemedlemmer

en: Hospitality
da_DK: Gæstfrihed

en: Next &raquo;
da_DK: Næste &raquo;

en: First Name
da_DK: Fornavn

en: Last Name
da_DK: Efternavn

en: Already
da_DK: Allerede

en: Send request
da_DK: Send forespørgsel

en: Birthdays
da_DK: Fødselsdage

en: Contact form
da_DK: Kontaktformular

en: Unattached
da_DK: Ikke vedhæftet

en: Not Available
da_DK: Ikke tilgængelig

en: Recent activity
da_DK: Seneste aktivitet

en: Custom fields
da_DK: Valgfrie felter

en: Sites
da_DK: Sider

en: Full Name
da_DK: Fulde Navn

en: Initials
da_DK: Initialer

en: Individuals
da_DK: Enkeltpersoner

en: Sessions
da_DK: Sessioner

en: Volunteer
da_DK: Frivillige

en: Directory
da_DK: Katalog

en: Visitor
da_DK: Besøgende

en: User edit
da_DK: Brugerredigering

en: Graph
da_DK: Kurve

en: Member
da_DK: Medlem

en: Contact
da_DK: Kontakt

en: Video embed
da_DK: Video indlejringskode

en: Active
da_DK: Aktiv

en: Send to...
da_DK: Send...

en: Email sent
da_DK: E-mail sendt

en: Automations
da_DK: Automatiseringer

en: Learn more
da_DK: Lær mere

en: From name
da_DK: Fra navn

en: Automation name
da_DK: Navn på automatisering

en: Custom field
da_DK: Valgfrit felt

en: Email type
da_DK: E-mail type

en: Choose...
da_DK: Vælg...

en: Trigger
da_DK: Udløser

en: True
da_DK: Sandt

en: False
da_DK: Falsk

en: Featured image
da_DK: Fremhævet billede

en: CSV file
da_DK: CVS fil

en: Birthday
da_DK: Fødselsdag

en: < Previous
da_DK: < Forrige

en: Actions
da_DK: Handlinger

en: Category Name
da_DK: Kategorinavn

en: Background Colour
da_DK: Baggrundsfarve

en: Save event
da_DK: Gem arrangement

en: Photo
da_DK: Billede

en: Upload Image
da_DK: Upload billede

en: Upload Photo
da_DK: Upload billede

en: Event Description
da_DK: Begivenhedsbeskrivelse

en: Please select
da_DK: Vælg venligst

en: Add a link
da_DK: Tilføj et link

en: Posts
da_DK: Indlæg

en: Pages
da_DK: Sider

en: Link title
da_DK: Linktitel

en: Event name
da_DK: Arrangementsnavn

en: Finished
da_DK: Slut

en: Import
da_DK: Importer

en: Delete calendar
da_DK: Slet kalender

en: Search name
da_DK: Navn søgning

en: View
da_DK: Vis

en: Last updated
da_DK: Sidst opdateret

en: Open
da_DK: Åben

en: Closed
da_DK: Lukket

en: Not logged in
da_DK: Du er ikke logget på

en: Repeat
da_DK: Gentag

en: Enrolled
da_DK: Tilmeldt

en: Once
da_DK: En gang

en: 1st
da_DK: 1.

en: 2nd
da_DK: 2.

en: 3rd
da_DK: 3.

en: 4th
da_DK: 4.

en: Leave a note
da_DK: Skriv en

en: Leave a reply
da_DK: Skriv en kommentar

en: Save Note
da_DK: Gem note

en: Notes
da_DK: Noter

en: Posted by
da_DK: Skrevet af

en: on
da_DK: på

en: No message selected
da_DK: Ingen meddelelse valgt

en: Contact email
da_DK: Kontakt email

en: Telephone
da_DK: Telefon

en: Show details
da_DK: Vis detaljer

en: No.
da_DK: Nummer

en: Edit booking
da_DK: Rediger tilmelding

en: Add booking
da_DK: Tilføj Booking

en: Waiting List
da_DK: Venteliste

en: Select service
da_DK: Vælg en ydelse

en: Phone contact
da_DK: Telefonkontakt

en: Bubble
da_DK: Boble

en: Donation ID
da_DK: Donations-id

en: Gross Amount
da_DK: Bruttobeløb

en: Net Amount
da_DK: Nettobeløb

en: Transaction Type
da_DK: Transaktionstype

en: Anonymous
da_DK: Anonym

en: People type
da_DK: Persontyper

en: Venue
da_DK: Sted

en: Download CSV
da_DK: Download CSV fil

en: Section
da_DK: Sektion

en: Default
da_DK: Standard

en: Default value
da_DK: Standard værdi

en: Edit custom field
da_DK: Rediger brugerdefineret felt

en: Yes/No
da_DK: Ja/Nej

en: Text field
da_DK: Tekstfelt

en: Radio buttons
da_DK: Radioknapper

en: Checkboxes
da_DK: Afkrydsningsfelter

en: People
da_DK: Personer

en: Household
da_DK: Hushuldning

en: Custom field deleted
da_DK: Brugerdefineret felt er slettet

en: Update
da_DK: Opdater

en: None
da_DK: Ingen

en: No photos
da_DK: Ingen billeder

en: Inactive
da_DK: Inaktiv

en: Contact Details
da_DK: Kontakt Detaljer

en: Complete
da_DK: Afsluttet

en: Address saved
da_DK: Adresse gemt

en: Save Details
da_DK: Gem oplysninger

en: Image Deleted
da_DK: Slet billede

en: Last Update
da_DK: Seneste opdatering

en: Move
da_DK: Flyt

en: Speakers
da_DK: Foredragsholdere

en: Length
da_DK: Længde

en: Import CSV
da_DK: Importer CSV

en: Processing
da_DK: Behandler

en: Male
da_DK: Mand

en: Female
da_DK: Kvinde

en: Added
da_DK: Tilføjet

en: Updated
da_DK: Opdateret

en: Unused
da_DK: Ubrugt

en: Middle name
da_DK: Mellemnavn

en: Nickname
da_DK: Kaldenavn

en: City
da_DK: By

en: State
da_DK: Region

en: Zip Code
da_DK: Postnummer

en: Click to toggle
da_DK: Klik for at skifte

en: Remove image
da_DK: Fjern billede

en: Site
da_DK: Side

en: Privacy
da_DK: Privatliv

en: Signature
da_DK: Underskrift

en: Latitude
da_DK: Breddegrad

en: Longitude
da_DK: Længdegrad

en: Mail send
da_DK: Send mail

en: Field
da_DK: Felt

en: Merge
da_DK: Flet

en: Cancel
da_DK: Annuller

en: Please select...
da_DK: Vælg venligst...

en: Individual
da_DK: Individuel

en: Email deleted
da_DK: E-mail slettet

en: Email List
da_DK: Email liste

en: Send email
da_DK: Send e-mail

en: Sent Emails
da_DK: Sendte e-mails

en: Excerpt
da_DK: Uddrag

en: Resend
da_DK: Send igen

en: Recipients
da_DK: Modtagere

en: Bulk Email
da_DK: Masse-mail

en: Scheduled
da_DK: Planlagt

en: From email
da_DK: Fra e-mail

en: Send now
da_DK: Afsend nu

en: Add an event
da_DK: Tilføj en begivenhed

en: Tickets
da_DK: Billetter

en: Bookings
da_DK: Bookinger

en: View event
da_DK: Vis begivenhed

en: View bookings
da_DK: Se tilmeldinger

en: Revenue
da_DK: Indtægter

en: Price
da_DK: Pris

en: Event deleted
da_DK: Begivenheden slettet

en: Event Date
da_DK: Begivenhedsdato

en: Event time
da_DK: Tid for begivenhed

en: Ticket name
da_DK: Billetnavn

en: Available from
da_DK: Tilgængelig fra

en: Ticket price
da_DK: Billetpris

en: Ticket Type
da_DK: Billettype

en: Booking date
da_DK: Reservations dato

en: Medical
da_DK: Medicinsk

en: Payments:
da_DK: Betalinger:

en: Add payment
da_DK: Tilføj betaling

en: Edit Ticket
da_DK: Rediger bilet

en: Event not found
da_DK: Begivenhed blev ikke fundet

en: No tickets found
da_DK: Ingen sager  fundet

en: Checked in
da_DK: Checket ind

en: Gift
da_DK: Gave

en: Coming soon
da_DK: Kommer snart

en: Admin email
da_DK: Admin e-mail

en: Decline
da_DK: Afvis

en: Cost
da_DK: Omkostning

en: Paid
da_DK: Betalt

en: Terms and conditions
da_DK: Vilkår og Betingelser

en: Booking Status
da_DK: Reservationsstatus

en: Approved
da_DK: Godkendt

en: No address
da_DK: Ingen adresse

en: Cell phone
da_DK: Mobiltelefon

en: Personal Data
da_DK: Persondata

en: Confirmed
da_DK: Bekræftet

en: Please choose a date
da_DK: Vælg venligst en dato

en: Display
da_DK: Vis

en: Connect
da_DK: Tilslut

en: Last update
da_DK: Seneste opdatering

en: Activate
da_DK: Aktiver

en: Welcome back
da_DK: Velkommen tilbage

en: Register/Login
da_DK: Registrer/Login

en: Image
da_DK: Billede

en: Communications
da_DK: Kommunikationsflows

en: Names
da_DK: Navne

en: Recent Visitors
da_DK: Nyligt Besøgende

en: Schedules
da_DK: Tidsplaner

en: User Registration
da_DK: Brugerregistrering

en: Currency
da_DK: Valuta

en: Deactivate now
da_DK: Deaktiver nu

en: Your account
da_DK: Din konto

en: Inventory
da_DK: Lager

en: Check-in
da_DK: Tjek ind

en: Push
da_DK: Skubbe

en: You do not have permission to do that
da_DK: Du har ikke tilladelse til at gøre dette

en: Events
da_DK: Begivenheder

en: Facilities
da_DK: Faciliteter

en: Units
da_DK: Enheder

en: User updated
da_DK: Bruger opdateret

en: Your username is
da_DK: Dit brugernavn er

en: Your password is
da_DK: Dit kodeord er

en: Checkin
da_DK: Tjek ind

en: Go to
da_DK: Gå til

en: Don't show again
da_DK: Vis ikke dette igen

en: No subject
da_DK: Intet emne

en: Domain
da_DK: Domæne

en: Verified
da_DK: Verificeret

en: Applies to
da_DK: Gælder for

en: Mark as completed
da_DK: Marker som afsluttet

en: Attach
da_DK: Vedhæft

en: Transaction type
da_DK: Transaktionstype

en: Refund
da_DK: Tilbagebetaling

en: Send Receipt
da_DK: KVITTERING

en: Are you sure you want to delete this item?
da_DK: Er du sikker på du vil slette?

en: Amounts
da_DK: Beløb

en: Email receipt
da_DK: E-mail kvittering

en: Cash
da_DK: Kontant

en: Check
da_DK: Tjek

en: Everyone
da_DK: Alle

en: Click here
da_DK: Klik her

en: Edit Services
da_DK: Rediger service

en: Test email
da_DK: Test e-mail

en: Email settings
da_DK: Email indstillinger

en: Categories
da_DK: Kategorier

en: Volunteers
da_DK: Frivillige

en: Modules
da_DK: Moduler

en: Filters
da_DK: Filtre

en: Permissions
da_DK: Tilladelser

en: Roles
da_DK: Roller

en: Adult
da_DK: Voksen

en: Child
da_DK: Barn

en: Most popular
da_DK: Mest populære

en: Genders
da_DK: Køn

en: Parents
da_DK: Forældre

en: Add item
da_DK: Tilføj element

en: Oldest
da_DK: Ældste

en: Mixed
da_DK: Mixet

en: Interview
da_DK: Samtale

en: Expiry Date
da_DK: Udløbsdato

en: Exemptions
da_DK: Undtagelser

en: Receipt
da_DK: Kvittering

en: Validation Date
da_DK: Valideringsdato

en: Record Updated
da_DK: Postering opdateret

en: Tutorial
da_DK: Vejledning

en: Week
da_DK: Uge

en: Shortcode generator
da_DK: Kortkodegenerator

en: Debugging
da_DK: Fejlfinding

en: Sun
da_DK: Søn

en: Mon
da_DK: Man

en: Tues
da_DK: Ti.

en: Thur
da_DK: Tor

en: Fri
da_DK: Fre

en: Sat
da_DK: Lør

en: Login required
da_DK: Login påkrævet

en: Checkout
da_DK: Kasse

en: children
da_DK: børn

en: Child Protection
da_DK: Børnesikring

en: Pledged
da_DK: Indsamlet

en: Given
da_DK: Givet

en: Unassigned
da_DK: Ikke-tildelt

en: Remove Image
da_DK: Fjern billede

en: You
da_DK: Dig

en: Push message
da_DK: Push-besked

en: Resubscribe
da_DK: Genabonner

en: Copy
da_DK: Kopier

en: Choose team
da_DK: Vælg hold

en: Dear
da_DK: Kære

en: Email message
da_DK: E-mail besked

en: Files
da_DK: Filer

en: Published
da_DK: Udgivet

en: Bulk actions
da_DK: Masse-handling

en: Filename
da_DK: Filnavn

en: Play
da_DK: Afspil

en: Publication Date
da_DK: Udgivelsesdato

en: Save File
da_DK: Gem fil

en: deleted
da_DK: slettet

en: Day
da_DK: Dag

en: How many times?
da_DK: Hvor mange gange?

en: Edit session
da_DK: Rediger session

en: New session
da_DK: Ny session

en: Event Type
da_DK: Arrangement type

en: Send test email
da_DK: Afsend test e-mail

en: SMTP settings
da_DK: SMTP indstillinger

en: SMTP Host
da_DK: SMTP vært

en: SMTP Username
da_DK: SMTP Brugernavn

en: SMTP Password
da_DK: SMTP adgangskode

en: Your name
da_DK: Dit navn

en: SMS provider
da_DK: SMS-udbyder

en: Details
da_DK: Detaljer

en: API key
da_DK: API-nøgle

en: Settings updated
da_DK: Indstillinger opdateret

en: General Settings
da_DK: Generelle indstillinger

en: Google Maps API key
da_DK: Google Maps API-nøgle

en: PDF Page Size
da_DK: PDF papirstørrelse

en: Save Settings
da_DK: Gem indstillinger

en: No-one
da_DK: Ingen

en: Emails
da_DK: E-mails

en: Blog posts
da_DK: Blogindlæg

en: Subtitle
da_DK: Underoverskrift

en: Sharing
da_DK: Deling

en: Logged in
da_DK: Logget ind som

en: Mailing list
da_DK: Mailingliste

en: Registration form
da_DK: Registreringsformular

en: Don't show
da_DK: Vis ikke

en: No
da_DK: Nej

en: Show login form
da_DK: Vis log ind formular

en: Table Style
da_DK: Tabelstil

en: New Style
da_DK: Ny stil

en: Show email
da_DK: Vis email

en: Show phone
da_DK: Vis telefon

en: Site image
da_DK: Billede fra websted

en: Age Range
da_DK: Aldersinterval

en: When
da_DK: Hvornår

en: group
da_DK: gruppe

en: Meeting Day
da_DK: Mødedag

en: Balance
da_DK: Saldo

en: Send a text message
da_DK: Sende en SMS besked

en: Direction
da_DK: Retning

en: Send reply
da_DK: Send svar

en: Count
da_DK: Antal

en: Add %1$s
da_DK: Tilføj %1$s

en: Unsubscribe
da_DK: Afmeld

en: Email from address
da_DK: E-mail fra adresse

en: Email subject
da_DK: E-mail emne

en: Deleted
da_DK: Slettet

en: Add note
da_DK: Tilføj note

en: Remove from list
da_DK: Fjern fra liste

en: Team member
da_DK: Medarbejder

en: Title:
da_DK: Titel:

en: How many
da_DK: Hvor mange

en: Select a Category
da_DK: Vælg en kategori

en: All events
da_DK: Alle arrangementer

en: Failed security check
da_DK: Fejlede sikkerhedstjek

en: Delete all
da_DK: Slet alt

en: Add gift
da_DK: Tilføj gavekort

en: Add service
da_DK: Tilføj behandling

en: Add to calendar
da_DK: Tilfør til kalender

en: Edit category
da_DK: Rediger kategori

en: Plugin Support
da_DK: Plugin support

en: Upgrade
da_DK: Opgrader

en: You don't have permissions
da_DK: Du har ikke rettigheder til dette

en: Once Weekly
da_DK: En gang ugenligt

en: Add New
da_DK: Tilføj ny

en: Not Found
da_DK: Ikke fundet

en: Not found in Trash
da_DK: Ikke fundet i papirkurven

en: Book Now
da_DK: Book nu

en: Registration
da_DK: Registrering

en: Donations
da_DK: Bidragsydere

en: New value
da_DK: Ny værdi
